Artikelcode (SKU): 132389 SKU leverancier: CASS400400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132389
EAN 8714452221501
SKU leverancier CASS400400
Merk CARAT
Diameter 400 MM
Asgat 25,4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM