Artikelcode (SKU): 586616 SKU leverancier: CAB3002000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586616
EAN 8714452109649
SKU leverancier CAB3002000
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 20 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM