Artikelcode (SKU): 586617 SKU leverancier: CAB3502000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586617
EAN 8714452109663
SKU leverancier CAB3502000
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 20 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM