Artikelcode (SKU): 132383 SKU leverancier: CAB4002000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132383
EAN 8714452109687
SKU leverancier CAB4002000
Merk CARAT
Diameter 400 MM
Asgat 20 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM