Artikelcode (SKU): 896121 SKU leverancier: CAB6504000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 896121
EAN 5420022769474
SKU leverancier CAB6504000
Merk CARAT
Diameter 650 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 17 MM