Artikelcode (SKU): 896122 SKU leverancier: CAB8004000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 896122
EAN 5420022769481
SKU leverancier CAB8004000
Merk CARAT
Diameter 800 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 17 MM