Artikelcode (SKU): 132436 SKU leverancier: CEPS150300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132436
EAN 8714452991206
SKU leverancier CEPS150300
Merk CARAT
Diameter 150 MM
Asgat 22.23 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat CARAT EP 150 x 22.2 MM (vp=1) ref. terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: