Artikelcode (SKU): 896124 SKU leverancier: CDCP180400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 896124
EAN 5420022775178
SKU leverancier CDCP180400
Merk CARAT
Diameter 180 MM
Asgat 25.4 MM
Segmenthoogte 10 MM