Artikelcode (SKU): 817519 SKU leverancier: CDCP200400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 817519
EAN 5420022767999
SKU leverancier CDCP200400
Merk CARAT
Diameter 200 MM
Asgat 25.4 MM
Segmenthoogte 10 MM