Artikelcode (SKU): 896125 SKU leverancier: CDCP230400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 896125
EAN 5420022775161
SKU leverancier CDCP230400
Merk CARAT
Diameter 230 MM
Asgat 25.4 MM
Segmenthoogte 10 MM