Artikelcode (SKU): 896126 SKU leverancier: CDCP300400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 896126
EAN 5420022775185
SKU leverancier CDCP300400
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 25.4 MM
Segmenthoogte 10 MM