Artikelcode (SKU): 586631 SKU leverancier: CDCE125300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586631
EAN 8714452080047
SKU leverancier CDCE125300
Merk CARAT
Diameter 125 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 7 MM