Artikelcode (SKU): 132399 SKU leverancier: CDCE150200
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132399
EAN 8714452074848
SKU leverancier CDCE150200
Merk CARAT
Diameter 150 MM
Asgat 20 MM
Segmenthoogte 7 MM