Artikelcode (SKU): 586632 SKU leverancier: CDCE150300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586632
EAN 8714452220535
SKU leverancier CDCE150300
Merk CARAT
Diameter 150 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 7 MM