Artikelcode (SKU): 586633 SKU leverancier: CDCE150500
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586633
EAN 8714452099452
SKU leverancier CDCE150500
Merk CARAT
Diameter 150 MM
Asgat 30 MM
Segmenthoogte 7 MM