Artikelcode (SKU): 132400 SKU leverancier: CDCE180500
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132400
EAN 8714452077443
SKU leverancier CDCE180500
Merk CARAT
Diameter 180 MM
Asgat 30 MM
Segmenthoogte 7 MM