Artikelcode (SKU): 586634 SKU leverancier: CDCE200400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586634
EAN 8714452220597
SKU leverancier CDCE200400
Merk CARAT
Diameter 200 MM
Asgat 25.4 MM
Segmenthoogte 7 MM