Artikelcode (SKU): 132401 SKU leverancier: CDCE200500
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132401
EAN 8714452220559
SKU leverancier CDCE200500
Merk CARAT
Diameter 200 MM
Asgat 30 MM
Segmenthoogte 7 MM