Artikelcode (SKU): 586635 SKU leverancier: CDCE230400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586635
EAN 8714452220603
SKU leverancier CDCE230400
Merk CARAT
Diameter 230 MM
Asgat 25.4 MM
Segmenthoogte 7 MM