Artikelcode (SKU): 132402 SKU leverancier: CDCE230500
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132402
EAN 8714452220566
SKU leverancier CDCE230500
Merk CARAT
Diameter 230 MM
Asgat 30 MM
Segmenthoogte 7 MM