Artikelcode (SKU): 132403 SKU leverancier: CDCE250500
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132403
EAN 8714452220573
SKU leverancier CDCE250500
Merk CARAT
Diameter 250 MM
Asgat 30 MM
Segmenthoogte 7 MM