Artikelcode (SKU): 132404 SKU leverancier: CDCE300500
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132404
EAN 8714452220580
SKU leverancier CDCE300500
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 30 MM
Segmenthoogte 7 MM