Artikelcode (SKU): 586636 SKU leverancier: CDTB115300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586636
EAN 8714452073216
SKU leverancier CDTB115300
Merk CARAT
Diameter 115 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 7,5 MM