Artikelcode (SKU): 586637 SKU leverancier: CDTB125300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586637
EAN 8714452073223
SKU leverancier CDTB125300
Merk CARAT
Diameter 125 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 7,5 MM