Artikelcode (SKU): 132405 SKU leverancier: CDTB180300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132405
EAN 8714452073247
SKU leverancier CDTB180300
Merk CARAT
Diameter 180 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 7,5 MM