Carat CDTB Briljant 230 beton (vp=1) ref. CDTB230300
Delen:
Artikelcode (SKU): 132406 SKU leverancier: CDTB230300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132406
EAN 8714452073353
SKU leverancier CDTB230300
Merk CARAT
Hoogte (snijvlak) 7,5 MM
Diameter (asgat) 22,2 MM
Diameter (zaagblad) 230 MM