Carat CDTC Premium 180 tegel/natuursteentbv TC-1800 (vp=1) ref. CDTC180300
Delen:
Artikelcode (SKU): 586638 SKU leverancier: CDTC180300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586638
EAN 8714452019948
SKU leverancier CDTC180300
Merk CARAT
Hoogte (snijvlak) 7 MM
Diameter (asgat) 22,2 MM
Diameter (zaagblad) 180 MM