Artikelcode (SKU): 586639 SKU leverancier: CDTS115300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586639
EAN 8714452073018
SKU leverancier CDTS115300
Merk CARAT
Diameter 115 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 9 MM