Artikelcode (SKU): 586640 SKU leverancier: CDTS125300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586640
EAN 8714452073025
SKU leverancier CDTS125300
Merk CARAT
Diameter 125 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 9 MM