Artikelcode (SKU): 586641 SKU leverancier: CDTS150900
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586641
EAN 8714452073087
SKU leverancier CDTS150900
Merk CARAT
Diameter 150 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 9 MM