Artikelcode (SKU): 132407 SKU leverancier: CDTS180300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132407
EAN 8714452073032
SKU leverancier CDTS180300
Merk CARAT
Diameter 180 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 9 MM