Artikelcode (SKU): 132408 SKU leverancier: CDTS230300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132408
EAN 8714452073049
SKU leverancier CDTS230300
Merk CARAT
Diameter 230 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 9 MM