Artikelcode (SKU): 586642 SKU leverancier: CDZS115300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586642
EAN 8714452074015
SKU leverancier CDZS115300
Merk CARAT
Diameter 115 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 9 MM