Artikelcode (SKU): 586643 SKU leverancier: CDZS125300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586643
EAN 8714452074022
SKU leverancier CDZS125300
Merk CARAT
Diameter 125 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 9 MM