Artikelcode (SKU): 586644 SKU leverancier: CDZS230300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586644
EAN 8714452074046
SKU leverancier CDZS230300
Merk CARAT
Diameter 230 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 9 MM