Artikelcode (SKU): 132428 SKU leverancier: CEE115301F
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132428
EAN 8714452001394
SKU leverancier CEE115301F
Merk CARAT
Diameter 115 MM
Asgat 22.23 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM