Artikelcode (SKU): 132429 SKU leverancier: CEE125301F
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132429
EAN 8714452001400
SKU leverancier CEE125301F
Merk CARAT
Diameter 125 MM
Asgat 22.23 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM