Artikelcode (SKU): 132430 SKU leverancier: CEE150301F
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132430
EAN 8714452003275
SKU leverancier CEE150301F
Merk CARAT
Diameter 150 MM
Asgat 22.23 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM