Artikelcode (SKU): 586649 SKU leverancier: CEE180301F
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586649
EAN 8714452029206
SKU leverancier CEE180301F
Merk CARAT
Diameter 180 MM
Asgat 22,23 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM