Artikelcode (SKU): 132432 SKU leverancier: CEE230301F
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132432
EAN 8714452001417
SKU leverancier CEE230301F
Merk CARAT
Diameter 230 MM
Asgat 22.23 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM