Artikelcode (SKU): 586650 SKU leverancier: CEE3002015
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586650
EAN 8714452000373
SKU leverancier CEE3002015
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 20 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM