Artikelcode (SKU): 586651 SKU leverancier: CEE3003015
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586651
EAN 8714452008126
SKU leverancier CEE3003015
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 22,23 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM