Artikelcode (SKU): 132435 SKU leverancier: CEE3004015
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132435
EAN 8714452000380
SKU leverancier CEE3004015
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM