Artikelcode (SKU): 167158 SKU leverancier: CEE3502015
Specificaties
Artikelcode (SKU) 167158
EAN 8714452000397
SKU leverancier CEE3502015
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 20 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM