Artikelcode (SKU): 162162 SKU leverancier: CEE3504015
Specificaties
Artikelcode (SKU) 162162
EAN 8714452000403
SKU leverancier CEE3504015
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM