Artikelcode (SKU): 586652 SKU leverancier: CEE4002015
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586652
EAN 8714452013779
SKU leverancier CEE4002015
Merk CARAT
Diameter 400 MM
Asgat 20 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM