Artikelcode (SKU): 162163 SKU leverancier: CEE4004015
Specificaties
Artikelcode (SKU) 162163
EAN 8714452013786
SKU leverancier CEE4004015
Merk CARAT
Diameter 400 MM
Asgat 25,40 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM