Artikelcode (SKU): 586653 SKU leverancier: CEPC100300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586653
EAN 8714452215081
SKU leverancier CEPC100300
Merk CARAT
Diameter 100 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 4 MM