Artikelcode (SKU): 586654 SKU leverancier: CEPC115300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586654
EAN 8714452215098
SKU leverancier CEPC115300
Merk CARAT
Diameter 115 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 4 MM