Artikelcode (SKU): 586655 SKU leverancier: CEPC125300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586655
EAN 8714452215104
SKU leverancier CEPC125300
Merk CARAT
Diameter 125 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 4 MM